Foto volgt: blog

Blog

Terug naar alle blogs

Kerstborrel of nieuwjaarsborrel in Den Haag? Vier het bij Café-Restaurant Pan

Het jaar zit er bijna op, en dat verdient een feestje. Ben je op zoek naar een gezellige plek voor een kerstborrel, nieuwjaarsborrel, kerstlunch of kerstdiner in Den Haag? Bij Café-Restaurant Pan in Bezuidenhout ben je van harte welkom: met je collega's, je vriendengroep, je vereniging of de hele familie.

Waarom Café-Restaurant Pan voor je kerst- of nieuwjaarsborrel?

Café-Restaurant Pan is een café-restaurant in Bezuidenhout waar je terechtkunt voor koffie, lunch, borrel en diner. In de donkere maanden is het binnen extra gezellig, en op ons verwarmde winterterras zit je ook buiten heerlijk warm.

We hebben ruimte voor kleine en grote groepen, tot wel 400 personen. Of je nu met tien collega's een drankje wilt doen of het hele bedrijf wilt uitnodigen: we denken graag met je mee.

Onze borrelarrangementen

Het basisborrelarrangement (vanaf 7 personen) bestaat uit 6 hapjes, zoals bitterballen, spinaziekaaskroketjes, tonijnempanada's, groene curry-garnalenkroketjes, olijven en tostada's, voor €7,80 per persoon.

Wil je het arrangement uitbreiden? Dat kan met:

  • Extra fingerfood (tostada's met makreel of serranoham, yakitori kipspiesjes) voor €7 extra per persoon
  • Mini (vega) burgers met friet als afsluiter, voor €10,20 extra per persoon

Speciale wensen? Laat het ons weten, dan maken we er samen iets moois van.

Liever een kerstlunch?

Een kerstlunch is een fijne manier om het jaar samen af te sluiten, zonder dat het laat wordt. Voor groepen hebben we verschillende lunch arrangementen, van €15 tot €25 per persoon, met soep vooraf, schalen met diverse broodjes en, afhankelijk van het arrangement, salades, frittata en huisgemaakte taartjes als dessert.

Wil je eerst nog even samen terugblikken op het jaar of plannen maken voor het nieuwe? Boven het restaurant ligt Studio Pan, onze aparte ruimte met eigen ingang, geschikt voor bijeenkomsten tot 30 personen. Die is te combineren met een lunch arrangement.

Of een kerstdiner met je groep?

Wil je het groter aanpakken? Dan is een kerstdiner of nieuwjaarsdiner bij Café-Restaurant Pan een goed idee. Kies bijvoorbeeld voor ons chef’s menu: verschillende gerechten om samen te delen, ideaal voor een groep aan tafel.

Liever een informelere setting? Dan is een walking dinner een goede keuze. Je hoeft niet de hele avond op één plek te zitten, maar loopt rond, praat met iedereen en ondertussen komen de gerechten vanzelf langs. Zo combineer je de gezelligheid van een borrel met een volwaardig diner.

Op onze kaart staan ook gerechten voor vegetariërs en gasten met andere dieetwensen. Ook voor private dining en grotere feesten ben je bij ons aan het juiste adres.

Makkelijk bereikbaar

Café-Restaurant Pan ligt op 3 minuten lopen van station Den Haag Laan van NOI, op 10 minuten lopen van Den Haag Centraal en op 1 minuut lopen van tramhalte Beatrixkwartier. Kom je met de auto? Je parkeert voor de deur, en na 14:00 uur en in het weekend is dat gratis.

Veelgestelde vragen

Vanaf hoeveel personen kan ik een borrelarrangement boeken?

Een borrelarrangement kun je boeken vanaf 7 personen.

Hoeveel mensen passen er bij Café-Restaurant Pan?

We hebben ruimte voor groepen tot 400 personen.

Kan ik ook een kerstlunch of kerstdiner reserveren voor een groep?

Ja, dat kan. Voor de lunch hebben we verschillende arrangementen. Voor het diner kun je kiezen uit ons chef’s menu aan tafel, of een walking dinner als je het liever informeel houdt. Kom je met een groep, dan raden we aan om vooraf te reserveren. Onze arrangementen zijn alleen op reservering te boeken.

Wat is een walking dinner?

Bij een walking dinner zit je niet aan een vaste tafel, maar sta en loop je rond terwijl er verschillende gerechten worden geserveerd. Ideaal als je wilt dat iedereen met elkaar kan praten.

Is er rekening te houden met dieetwensen?

Zeker. Op onze kaart staan gerechten voor vegetariërs en andere dieetwensen. Geef het bij je reservering door, dan houden we er rekening mee.

Wanneer moet ik reserveren?

December is een drukke maand. Wil je zeker zijn van je favoriete datum? Reserveer dan zo vroeg mogelijk.

Reserveer je kerst- of nieuwjaarsborrel

Zin om het jaar feestelijk af te sluiten of het nieuwe jaar goed te beginnen? Reserveer via het contactformulier op onze website, mail naar info@cafepan.nl of bel 070-3814014. Even langslopen om te reserveren kan natuurlijk ook.

Graag tot snel!

Groetjes, Team Pan